Obsluha CNC stroje

Pojďte se podílet na rozvoji dynamické společnosti, staňte se součástí našeho týmu.

Požadujeme:

  • SOU technického směru
  • Cit pro detail, spolehlivost, ochotu pracovat na 2 směny

Náplň práce:

  • Obsluha CNC strojů - pálení plechů
  • Přesná výroba dle technologických postupů
  • Údržba stroje

Nabízíme:  Zajímavou práci s  motivujícím ohodnocením, čtvrtletní prémie, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích,  poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně.

Výši mzdy ovlivní délka praxe a zkušenosti v oboru. Po zapracování je předpokladem změna pracovního poměru na dobu neurčitou.

Firma: MEVA a.s.

Kontakt: Ing. MARCELA HADRAVOVÁ
Na Urbance 632
413 13 Roudnice nad Labem

Telefon: 416823282

Místo práce: Roudnice n.L.

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé